Mladí hasiči

Přijď mezi nás

Sbor dobrovolných hasičů Podolí zve děti a mládež do kroužku mladých hasičů.
  • Přijít k nám mohou chlapci i dívky ve věku od 5 let.
  • Schůzky probíhají jednou týdně v hasičské zbrojnici v Podolí nebo přes zimu ve sportovní hale v Podolí.
  • Děti se u nás postupně naučí základy hasičiny, první pomoci, vázat uzly, hrát různé hry a udržovat fyzickou kondici. Často také probíráme mapové značky a základy topografie, některé šifry, plníme hasičské odznaky odbornosti, trénujeme nejrůznější hasičské disciplíny, když je teplo tak především požární útok nebo štafety. Děti také umí důležitá telefonní čísla a ví jak správně nahlásit mimořádnou událost. Snažíme se děti také naučit samostatnosti nebo naopak týmové spolupráci, obě tyto vlastnosti jsou u hasičů velmi důležité.
Děti můžete přihlásit osobně u vedoucích nebo na email: mladez.sdhpodoli@seznam.cz

Účast na soutěžích Odznak odbornosti TFA pro mládež
Další fotky naleznete na našem facebooku https://www.facebook.com/hasici.podoli

Hasík.cz